Hakkımızda

Hakkımızda

Aydemir inşaat olarak inşaat alanındaki tecrübelerimizle kaliteli ve güvenilir projelere imza atmış bulunmaktayız. Aydemir yurdu projemizle Hatay il'inde essiz bir yurt ile kaliteli ve konforlu hayat misyonuyla öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Aydemir erkek ve kız  öğrenci yurtları işletmeciliğimizdeki tecrübelerimiz doğrultusunda, 175 kişilik konaklama kapasitesiyle 2015 yılında faaliyete geçmiştir.

SİZE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK ADINA KURUMUMUZ 2017 YILINDA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLANMIŞTIR.

ATATURK ilke ve inkılaplarına bağlı olan yurdumuz, öğrencilerimizin hayatlarını sorunsuz bir şekilde, konforlu ve güvenli bir ortamda geçirmelerini hedeflemektedir. İlçemiz özelinde ciddi bir ihtiyaç olan, beklenilen standartlarda yurt ihtiyacını karşılamak için 2015 yılı itibari ile faaliyete gecen Aydemir Erkek Yurdunda, öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları özenle ve özveriyle düşünülmüştür.Profesyonel temizlik ve güvenlik personelimiz, alanında uzman yönetim kadromuzla velilerimizin öğrencilerimizi güvenle emanet edebilecekleri bir yurt hazırlamış bulunmaktayız.

Öğrencilerimizin sorunsuz bir hayat sürdürmeleri için çalışanlarımız ve yönetim kadromuz, öğrencilerimizin konaklama sureleri boyunca konfor ve rahatları on planda tutacaktır. Yeni bir kuruluş olduğumuzdan dolayı, gelişimimizi öğrencilerimizin beklentilerini gözlemleyerek sürdürüp, her zaman arkalarında bir destek olarak varlığını devam ettirecektir.